BİZE ULAŞIN

Bize Ulaşın sayfamızı, Supply Inn sitesi ve hizmetleri hakkındaki her türlü soru, görüş, öneri, teşekkür ve diğer konularınızı iletmek için kullanabilirsiniz.

Öncelikle başlığınızın kısa, ama konuyu açıklayıcı bir cümle içermesine özen gösteriniz. Örnek olarak, "Bozuk, çalışmıyor" yerine, "Ürün resimleri yüklemede 1 dakika sonra hata veriyor, resim yüklenemiyor" yada "Hangi durumlarda haber ve kampanyalarım görülüyor?" gibi bir başlık tercih ediniz.

Yardım isterken yada sitede karşılaştığınız bir sorunu iletirken, mümkün olduğu kadar çok detay vermeye çalışınız. Hatayla karşılaştığınız tarih ve saati, ve hata oluşmadan önce ne yapmakta olduğunuzu adım adım yazınız, böylece hatayı okuyan kişi aynı adımları takip ederek, hatayı daha kolay bulabilecek ve size daha hızlı cevap verebilecektir. Mümkünse hatayı gösteren bir ekran görüntüsünü de mesajınıza ekleyiniz.

Ekran görüntüsü almak için klavyenizin sağ-üst tarafında (hesap makinasını andıran rakamlar topluluğunun üstünde) bulunan "Print Screen" ("prt scr" olarak da geçer) düğmesine, ilgili hata ekranda gözükürken basınız. Daha sonra klavyenize sol-alt'da bulunan "Windows" düğmesine (sol alt'ta ctrl ve alt tuşlarının arasında bulunan) ve R tuşuna aynı anda basarak, açılan minik pencerede "mspaint" yazıp enter'e basınız. Açılan programda, Ctrl-V tuşlarına aynı anda basarak ilgili resmi programın içine kopyalayınız ve istediğiniz ismi vererek kayıt ediniz. Kaydettiğiniz bu resmi, dosya ekleme bölümü ile kayıt ettiğiniz yere gidip, ilgili resmi seçerek mesajınızla beraber gönderebilirsiniz.KURUM BİLGİLERİNİZ

### ####### biçiminde yazınız...
### ####### biçiminde yazınız...


YETKİLİ KİŞİ BİLGİLERİ

### ####### biçiminde yazınız...
### ####### biçiminde yazınız...

Üye Girişi

Üye Ol
Bilgilerimi unuttum